Blog

Kategorie
 
 
 
 
 

Jarní sportovní trénink začíná. Jak se připravit?

Nastal čas, kdy vyměníme tělocvičny za čerstvý vzduch - jarní fotbalová příprava a jarní trénink začínají. Pohyb venku na vzduchu a slunci dodává energii a zlepšuje i imunitní systém. Každý z nás chce tyto benefity, které přináší jarní trénink využít co možná nejvíce - proto si musíme dávat pozor na rizika, která takový jarní trénink přináší. Nepodceňte pitný režim, regeneraci ani vhodné sportovní oblečení.
 

Givova - více než jen dresy

GIVOVA neprodává jen fotbalové dresy, ale nabízí širokou škálu stylového sportovního oblečení pro profesionální i amatérské týmy, pro děti, sportovní školy nebo fotbalové akademie. V našem obchodě Givsport najdete více než 120 produktů s unikátním designem, z kvalitních materiálů v různých velikostech. Máte zájem o nový dres na fotbal, sportovní tréninkovou soupravu nebo vycházkové oblečení? Mysleli jste na bundy, teplákové soupravy, tašky, čepice a další? Pokud se vám nechce vybírat, podívejte se na GIVOVA boxy & ndash; v & nbsp; nich najdete vše, co budete potřebovat pro váš tým nebo i pro volnočasové sportovní aktivity.
 

Sportovní výbava na podzimní trénink

Máme tu podzim se kterou ruku v ruce přichází i chladnější počasí. Deštivé počasí nebo vlhká mlha nemusí vyhovovat úplně každému sportovci, zejména pokud vás takový déšť zastihne během tréninku. Během podzimních tréninků je tedy velmi důležité správné oblečení. Je jedno jestli jste fotbalista nebo běžec - správně zvolené podzimní tréninkové oblečení je klíčové pro vaše pohodlí a v konečném důsledku i zdraví.

 

Fotbalové dresy pro malé fotbalisty - 5 věcí, které byste měli zvážit před výběrem

Pokud byste měli vybrat fotbalový dres pro vaši přípravku nebo žáky, kde byste začali? Výběr dresu je obtížný úkol. Váš fotbalový tým bude muset nosit fotbalové dresy celou sezónu nebo někdy i více. Pokud nevyberete správně, váš tým bude nespokojený a nebude se mu v nových dresech hrát vůbec dobře. Vybrali jsme 5 bodů, které jsou při nákupu dresů důležité.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze