Blog Givova

Kategorie
 
 
 
 
 

Jarní sportovní trénink začíná. Jak se připravit?

Nastal čas, kdy vyměníme tělocvičny za čerstvý vzduch - jarní fotbalová příprava a jarní trénink začínají. Pohyb venku na vzduchu a slunci dodává energii a zlepšuje i imunitní systém. Každý z nás chce tyto benefity, které přináší jarní trénink využít co možná nejvíce - proto si musíme dávat pozor na rizika, která takový jarní trénink přináší. Nepodceňte pitný režim, regeneraci ani vhodné sportovní oblečení.
 

Sportovní výbava na podzimní trénink

Máme tu podzim se kterou ruku v ruce přichází i chladnější počasí. Deštivé počasí nebo vlhká mlha nemusí vyhovovat úplně každému sportovci, zejména pokud vás takový déšť zastihne během tréninku. Během podzimních tréninků je tedy velmi důležité správné oblečení. Je jedno jestli jste fotbalista nebo běžec - správně zvolené podzimní tréninkové oblečení je klíčové pro vaše pohodlí a v konečném důsledku i zdraví.
 

Vytvořte si svůj vlastní set GIVOVA a získejte slevu

Premýšľali ste niekedy nad kúpou GIVOVA setu a nevedeli ste si vybrať ten pravý? Alebo vám jednoducho nepasovali produkty v niektorom zo setov? Máme riešenie :)

 

Fotbalové dresy pro malé fotbalisty - 5 věcí, které byste měli zvážit před výběrem

Pokud byste měli vybrat fotbalový dres pro vaši přípravku nebo žáky, kde byste začali? Výběr dresu je obtížný úkol. Váš fotbalový tým bude muset nosit fotbalové dresy celou sezónu nebo někdy i více. Pokud nevyberete správně, váš tým bude nespokojený a nebude se mu v nových dresech hrát vůbec dobře. Vybrali jsme 5 bodů, které jsou při nákupu dresů důležité.

 

Givova - více než jen dresy

GIVOVA je životní styl

GIVOVA neprodává jen fotbalové dresy, ale nabízí širokou škálu stylového sportovního oblečení pro profesionální i amatérské týmy, pro děti, sportovní školy nebo fotbalové akademie. V našem obchodě Givsport najdete více než 120 produktů s unikátním designem, z kvalitních materiálů v různých velikostech. Máte zájem o nový dres na fotbal, sportovní tréninkovou soupravu nebo vycházkové oblečení? Mysleli jste i na bundy, teplákové soupravy, tašky, čepice a další? Pokud se vám nechce vybírat, podívejte se na GIVOVA boxy - v nich najdete vše, co budete potřebovat pro váš tým nebo i pro volnočasové sportovní aktivity.

 

história Givova

Značku GIVOVA založil v roce 2008 Giovanni Acanfora. Od té doby GIVOVA roste na trhu se sportovním oblečením raketovým tempem. Dnes patří tato značka mezi předních hráčů na poli sportovního oblečení. Partnerství s fotbalovými kluby, podpora basketbalu a volejbalu, přítomnost značky na olympijských hrách a při velkých sportovních akcích jen potvrzují, jak úspěšně se značka etablovala ve sportovním světě.

 

givova podporuje

GIVOVA podporuje známé italské fotbalové kluby Chievo Verona nebo FC Carpi ze Serie A, fotbalových reprezentaci Malty, italský futsalový tým, profesionální basketbalové a volejbalové týmy nebo vybrané národní sportovní federace. GIVOVA se však věnuje i podpoře mládežnického fotbalu - sponzoruje například projekt GIVOVA Football Academy v Singapuru, nebo mezinárodní rozvojový fotbalový projekt v Indonésii, Malajsii, Thajsku, Číně a Itálii. Na Slovensku se značka GIVOVA dostala do povědomí partnerstvím se Spartakem Trnava. Nesmíme zapomenout ani na sponzorství klubů z nejvyšší regionální soutěže na východě Slovenska, které dostávaly od VsFZ celé boxy GIVOVA.

 

Proč si vybrat značku GIVOVA

GIVOVA si svou popularitu kromě zmíněného sponzorství získala i díky kvalitním materiálům, které používá při svých výrobcích - například T-Mesh, polyester Fresco nebo pružný TEI Fabric. Jejich kombinací se snaží najít optimální řešení pro sportovce během výkonu. Filozofie značky GIVOVA je jednoduchá - přinášet sportovcům kvalitní a komplexní sportovní oblečení za příznivou cenu. Dnes již italská GIVOVA patří mezi uznávané značky v oblasti technického sportovního oblečení. To je takové, které je určeno hlavně pro sportovce. Jde o technicky náročně zpracované produkty, které se snaží o nejlepší vlastnosti při fyzickém výkonu. V nabídce však najdeme i kvalitní volnočasovou kolekci.

GIVOVA má výbornou logistiku a perfektně organizovanou distribuci svých produktů po celém světě, díky čemuž zajišťuje rychlou reakci na potřeby zákazníků kteří hledají poměr kvalita / cena. Skvěle se stará o naplňování stale náročnějších požadavků trhu.

 

GIVOVA - fotbalové oblečení pro malé kluby

Díky své kvalitě a ceně jsou produkty GIVOVA oblíbené i na Slovensku. Její produkty jsou ideálním řešením pro kluby, které si nemohou dovolit známé značky, ale chtějí, aby jejich hráči reprezentovali své mužstvo. Podívejte se i vy na naše ceny.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze