Fotbalové dresy pro malé fotbalisty - 5 věcí, které byste měli zvážit před výběrem

Kategorie
 
 
 
 
 

Fotbalové dresy pro malé fotbalisty - 5 věcí, které byste měli zvážit před výběrem

Pokud byste měli vybrat fotbalový dres pro vaši přípravku nebo žáky, kde byste začali? Výběr dresu je obtížný úkol. Váš fotbalový tým bude muset nosit fotbalové dresy celou sezónu nebo někdy i více. Pokud nevyberete správně, váš tým bude nespokojený a nebude se mu v nových dresech hrát vůbec dobře. Vybrali jsme 5 bodů, které jsou při nákupu dresů důležité.

Komfort

Pokud jste někdy v minulosti hrávali fotbal, jistě si pamatujete fotbalovou výstroj z minulosti - hlavně to jaká věděla být nepříjemná. Fotbalová výstroj byla nepřizpůsobivá, naškrobený a tuhá. Myslete na pohodlí svých malých fotbalistů .. Vyhněte drsným švem a tvrdým etiketám spolu se špatně ušitým oblečením, které svědí, dráždí, stahuje a tedy ztěžuje pro hráčů soustředění. Vybírejte kvalitní oděvy, které jsou šetrnejé k pokožce, odvádějí pryč vlhkost a pomáhají tělu dýchat.

Vzhled

Po komfortu se určitě podívejte na vzhled fotbalového oblečania, zvažte jak elegantně sada vypadá. Musíte vytvořit dobrý dojem, když přijdete na hřiště soupeře. Nechcete přece, aby se vám druhý tým smál, když bude mít váš tým na sobě vytahané dresy. Ukažte soupeřem i případným sponzorům, že to se svou prezentaci na trávníku myslíte vážně - a to nejen výkony malých fotbalistů.

Trvanlivost a kvalita materiálu

Fotbalové soupravy jsou úplně k ničemu, pokud vypadají po několika opratě hrozně. Soupravy musí určitě vydržet déle, takže vyberte soupravy vyrobené z kvalitních materiálů, které znáte a víte že jsou trvanlivé. Vybledlé a vyprané barvy nejsou ten nejlepší způsob, jak dobře odprezentovat svůj tým.

Názor týmu

Jaké atraktivní jsou dresy pro váš tým? Budou dresy nosit s hrdostí a pocitem, že mají na sobě "brnění" a budou připraveni bojovat na hřišti? Soupravy potřebují jednotný týmový názor a jeho souhlas. Objednejte růžové dresy a oranžové šortky a hráči možná nebudou chtít v takových dresech ani vyjít na hřiště. Zapojte do výběru tým - pokud se tým shodne, nikdo nebude namítat a všichni budou nové sady dresů nosit velmi rádi.

Cena dresů

V Česku je velmi důležitá i cena dresů. Zejména pro Klum by je tento atribut při rozhodování velmi důležitý. Najděte proto značky dresů, které jsou kvalitní, ale zároveň si je tým může dovolit. Na kvalitě však nešetřete.

Výběr dresu na GIVsport.sk

E-shop GIVsport nabízí na výběr různé typy a barevné kombinace dresů značky GIVOVA. Vyberte si barevnou kombinaci, která vašemu týmu nejvíce vyhovuje. Značka GIVOVA nabízí kvalitní a funkční fotbalové dresy, zaměřené právě na fotbalistů. Dresy jsou vyrobeny tak, aby se fotbalisté mohli soustředit pouze na svůj výkon a nic jiného jejich nerozptylovalo. Dokonce jsme testovali jejich trvanlivost po několika vypráních. Fotka mluví za všechno. Zobrazit všechny fotbalové dresy.

 

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze